| alexia40 a întrebat:

Heyhappy...imi puteti da niste titluri de carti cu adevart captivante? ....am chef sa-mi petrec weekendul citindhappy

Răspuns Câştigător
| cookie14 a răspuns:

Hei! Si eu ador sa mi petrec weekend ul citind deci o sa ti spun cam ce m a captivat pe mine pana acum: "Miss Peregrine", "Hotul de carti", "Cautand-o pe Alaska", "Sub aceeasi stea","Fulgi de iubire", "Fluturi'',''Micutele mincinoase"si cam astea le am citit in ultimul timp si mi au placut foarte mult:)
Daca ai timp, poti trece pe acest blog unde scriu recenzii despre cartiile citite(de asemenea despre 2 dintre cartile de mai sus): http://addictedtobooks0.blogspot.ro/
sper ca te am ajutat:)

3 răspunsuri:
| YouAreWhatYouRead a răspuns:

Heii. O carte care m-a făcut cu adevărat să nu o las jos este "Fluturi" de Irina Binder. Este foarte frumoasă, încă de la prima pagină mi-am dat seama cât de frumos gândește scriitoarea și cât de frumos ne împărtășește sentimentele ei. De asemenea, o carte captivantă este "Numele acestei cărți este secret". Sunt foarte multe frumoase, doar că depinde și ce gen de cărți preferi.

| alexia40 explică (pentru YouAreWhatYouRead):

Hey mersi.o sa ma interesez de "fluturi"..."numele acestei carti este secret"am citit-o.din cate imi amintesc, titlul exact era "cartea fara nume"...inca o data multumesc pentru sugestii

| YouAreWhatYouRead a răspuns (pentru alexia40):

N-ai pentru ce. big grin