| Kaaatyyy a întrebat:

Hei...Imi puteti spune titluri de carti interesante cu vampiripuppy dog eyesFunnda:X

Răspuns Câştigător
| stefanik04 a răspuns:

Twilight - cu protagonisti Edward si Bella; mie imi place tare mult aceasta saga deoarece datorita cartilor lui Stephenie eu am inceput sa citesc, si nu numai cu vampiri
Jurnalele vapirilor e iarasi fain
apoi:
Academia vampirilor
iti dau un site pentru ca ii f mult de scris http://www.librariabucuresti.com/carte-vampiri-descriere-0.htm
Sper ca te-am ajutat:)

5 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Pai un titlu ar fi legendara carte Dracula de Bram Stoker

| ArcAnna a răspuns:

Hotel Transilvania de Chelsea Quinn Yarbro
Palatul de Chelsea Quinn Yarbro
Jurnalele Vampirilor Trezirea de L.J.Smith
Jurnalele Vampirilor Furia de L.J.Smith
Jurnalele Vampirilor Reuniunea de L.J.Smith
Bad Blood de Mari Mancusi
Interviu cu un vampir de Anna Rice
Vampirii Sudului (carea dupa care este facut serialul True Blood)

| Marian619 a răspuns:

-Saga lui Darren Shan (12 carti ) : Circul ororilor, Ucenicul vampirului, Tunelele sangelui,Muntele Vampirilor,sentintele mortii,Printul vampirilor,Vanatorii amurgului,Fratia noptii,Ucigasii din zori,Lacul sufletelor, Stapanul Umbrelor, Fiii destinului, dar au aparut decat primele 4...sunt despre un baiat care se duce la un circ si atunci toata viata lui se schimba.

| anitta92 a răspuns:

Pai nu stiu de exemplu vampiratii, sau dracula,"Noile Cronici ale vampirilor, si cam atat big grin

| DeDeSimplu a răspuns:

Vampiratii de justin somper; valea tacerii; Dracula, mortul viu; morti pana la apushappy