| Vasiuk a întrebat:

Hey! Scrieti va rog o lista de carti fantasy, care sunt interesante si merita de citit. Vot!

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Forţele răului absolut de Kelley Amstrong
Vampirii sudului de Charlaine Harris
Nu plânge sub clar de lună (nu ştiu cum se numeşte seria, ştiu doar că (,) continuarea se numeşte Câteodată, sub clar de lună) de Heather Davis
Academia Vampirilor de Richelle Mead
Jocurile Foamei de Suzane Collins
Cercul secret de L. J. Smith
Amurg de Stephene Meter
Jurnalele Vampirilor de L. J. Smith
Emily the Strange (nu ştiu de cine-i)
Eve de Anna Carey
Pe jumătate moartă de Kim Harrison
Vampirii din Morganville de Rachel Cayne
Cam atâtea ştiu.

1 răspuns:
| ElectronicSound a răspuns:

1.Viata langa un vampir-povesti cu sookie stackhouse-Charleine Harris 2.Fortele raului absolut-kelley amstrong 3.lasama sa intru-john ajvide lindqvist 4.cartea fara nume(nu stiu cum se cheama seria)-anonymous (asa e autorul) si ce mai e pe la bravo. si la 3. nu stiu daca i-am scris numele corect cauta pe net