| Dia63732 a întrebat:

Am postat de curând prima mea carte pe Wattpad si as dori sa ii dau un mic impuls pentru a strânge mai multe voturi si mai multi cititori. Stiu ca si cartea trebuie să merite,dar fiind nouă, lumea încă nu a avut ocazia să arunce o privire peste poveste. Va rooog ajutați-ma cu niste idei!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

S-o distribui pe site-urile tale de socializare.
Ma gandesc ca exista si vreo pagina sau grupuri pentru wattpad pentru promovari, intra acolo si promoveaza-ti cartea.

3 răspunsuri:
| LupinRemusSnape a răspuns:

Cum se numeste pe Wattpad? Sau cum te numesti tu?

| Dia63732 explică (pentru LupinRemusSnape):

Se numește Totul pe dos iar numele meu de utilizator este Diiw14

| Dia63732 explică (pentru LupinRemusSnape):

"Blocată în lumea întunericului" iar eu sunt diiw 14 pe wattpad