| anonim_4396 a întrebat:

Heeey
de curând am început o poveste pe wattpad și nu știu cum aș putea să-i aduc mai mulți cititori.
ceva idei?
dau fundă.
PS : daca e cineva interesat sau idk : https://www.wattpad.com/story/42506888-jealousy-h-s

2 răspunsuri:
| Thea30740 a răspuns:

Am citit-o si eu si este super.Ai putea sa rogi pe cineva de pe fb sa-i faca putina reclama, ca sa zic asa.Cauta pagini cum ar fi ''Vara fetelor'' sau ''Viata merge inainte''.Nu imi vin acum numele paginilor, dar cauta si roaga adminii paginii sa te ajute, nu cred ca vor refuza.Bafta si continua cu aceasta poveste, este draguta!

| andrutza1231 a răspuns:

Nu stiu dar eu tio citesc si e super tare, voi spune si prietenilor mei sa tio citeasca