| ChristineB a întrebat:

Hey TPU,
Aveti idee unde pot gasi partea a 2-a de la cartea "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis. Din cate am auzit continuarea se numeste "Uneori sub clar de luna" si imi trebuie urgent. Pe net nu o gasesc ca nu mai e pe stoc si nu stiu unde sa o mai caut!

Răspuns Câştigător
| Ultltimat3ProY a răspuns:

Da al 2-lea volum se numeste "Uneori sub clar de luna", iar eu iti recomand sa-l citesti pe aplicatia Scribd pe caree o descarci pe telefon.E foarte buna!
Si cred ca stiu eu cateva site-uri unde este inca in stoc aici:
http://www.elefant.ro/......87812.html
Dar ti-am spus, pe Scribd e cel mai bine sa o citesti... daca nu ai probleme cu ochii, atunci ar fi o problema. Sper ca te-am ajutat! Bafta la citit e o carte suberba :)

1 răspuns:
| 00catalin0 a răspuns:

Pe internet