| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva cartea "Nu plange sub clar de luna" de Heather Davis? pareri big grin

Răspuns Câştigător
| ellenutzza a răspuns:

Buna! happy
eu am citit'o in vara aceasta. nu pot sa spun ca e extraordinara, pentru ca as minti. e tipica. nu iese cu nimic din tiparul cartilor fantasy cu varcolaci care apar in zilele noastre. sincera sa fiu, ti'o recomand s'o citesti doar daca nu ai altceva de citit.

in schimb poti citi seria academia vampirilor de richelle mead este absolut superba! sau invocarea, primul volum din seria fortele raului absolut, aparuta la editura leda (restul volumelor vor aparea pana la sfarsitul anului tot la aceasta editura).
sau gazda de stephenie meyer, este o carte care iese din tipare, pot spune ca este mai buna ca celebra serie amurg a aceleiasi autoare.

deci, dupa parerea mea, nu prea merita sa dai banii pe cartea lui davis, pentru ca e plictisitoare, e la fel ca oricare alta aparute acum pe piata. (o adolescenta care se indragosteste de un tip si descopera ca e varcolac si cei dei se iubesc in continuare in ciuda faptului ca el e o creatura supranaturala).
papawinking

2 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Buna.Eu am citit doar un fragment si pare interesanta :X.Eu as vrea sa mi-o cumpar dar n-am avut ocazia pana acumbatting eyelashes

| Deeanne a răspuns:

Eu am citit-o... e draguta povestea da nu e cine stie cehappy