| madalinfindrihan a întrebat:

De unde pot cumpara cartea sau cartile nu stiu The Vampire Diaries dar asta va rog am vazut tot serialul de abia astept episodul de vinerea asta, dar vreau sa citesc si cartea imi puteti da un site dar vreau sa fie aparute noi anul acesta.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a răspuns:

Site-uri sunt:
-Elephant
-Libris
Dar poti sa o iei personal din Diverta de la Unirii.(daca esti din Bucuresti)

| madalinfindrihan explică (pentru Mihnea-Stefan_Chiose_1992):

Pai mi-ai putea da linkul? ca eu caut cu numele si in romana si eng si nu imi da imi da doar alte porcari de carti cu vampiri.