| Abrudan_Iulia_1996 a întrebat:

Cine a vazut filmul Twilight? Vreau pareri despre acest film...Dar serialul The Vampire Diaries? astept pareri despre ambele, multumesc! :3 :3 :3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight nu e chiar un film, e o serie care are 5 "părţi".

Păiiih, revenind, din moment ce ambele sunt cu vampiri, e normal că mi-au stârnit interesul.
Mi-au plăcut.
Plus că Edward (din Twilight) şi Damon (Vampire Diaries) [am menţionat doar, era posibil să nu ştii] au făcut tensiunea şi mai mareee. :3

| brokxy a răspuns:

Doua filme tarii.Ma rog.un serial si o serie.Twilight are multe efecte speciale.Adica nu cred ca e secventa fara ceva retusari.Bella si Edward sunt frumos amandoi si Renessme.happy Finalul e tare. Epic. Jurnalele Vampirilor? Ce sa mai zic opera cinematografica.Actori superbi. Damon. Elena, Stefan etc.Seriile astea de filme Vampire Diares si Twilight au fascinat complet adolescentii.

| Abrudan_Iulia_1996 explică (pentru brokxy):

Mersi mult, pentru raspunsul tau, am nevoie de el la ceva, multumesc :3