| AmandaAda a întrebat:

Hey TPU!

Intrebarea me este aceasta :

"Blestemul din Swoon " care se comanda de pe Libris, este in editie cartonata, ( cei care at comandat cartea, sa-mi raspundeti, va rog!)

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Pe alt site probabil. Cartea este si pe elefant.ro si scrie ca e brosata, dar costa 13.20 lei + transport 10 lei, total cost 23.20 lei.

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Scrie ca coperta este necartonata.

| AmandaAda explică (pentru Anddreee):

Stiu, dar am vazut-o undeva Cartonata.

| AmandaAda explică (pentru Anddreee):

Ok....pai...mersi tongue

| Anddreee a răspuns (pentru AmandaAda):

Pe alt site probabil. Cartea este si pe elefant.ro si scrie ca e brosata, dar costa 13.20 lei + transport 10 lei, total cost 23.20 lei.

| tynamaria a răspuns:

Este necartonata