| TheExpert01 a întrebat:

Cine a citit cartea Blestemul din Swoon? Dati-mi niste pareri as vrea sa o citesc! Sunt in a VI-a! funda!

Răspuns Câştigător
| LoveYouAngel a răspuns:

Nu ti-o recomand.
Unu la mana, nu este de varsta ta.
Doi la mana, am citit 60 de pagini din ea si m-a plictisit total.
Daca vrei iti recomand:
Eve
Fantomele ne stiu toate secretele(mai las-o moale cu fantomele)
Nu plange sub clar de luna
Fortele Raului Absolut (pe asta ti-o recomand din toata inima:X)
Damnare
SI ceva ce o sa te ajute la scoala: Baltagul.
Sper sa iti placa, si sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
| daydreamer a răspuns:

As zice sa mai astepti, sa n-o citesti acum. Eu am citit-o in clasa a8-a si chiar si atunci mi s-a parut putin exagerata. Te-as sfatui, daca iti plac cartile de gen, sa alegi ceva mai potrivit totusi pentru varsta ta. As zice Mai las-o moale cu fantomele, Bestia, Atlasul de smarald, chiar si Jurnalele vampirilor.