| lilikris a întrebat:

puteti va rog s-a imi spuneti cum a deschis Harry Potter camera secretelor?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Hey,
Harry Potter a deschis camera secretelor folosind reptomita(limba șerpilor).

| DenisIonut01 a răspuns:

Micul magician reuşeşte să deschidă Camera Secretelor folosind limba şerpilor

http://sheherezada-stories.blogspot.ro/......telor.html

| ZEU93 a răspuns:

Cu grija.

| doarunoarecare7771 a răspuns:

Prin reptomita, ştia limba serpilor la fel ca voldemort, auzea o voce în pereţi care era vocea unui bazilisc(un şarpe mare) a intrat in camera printr-o conductă din baie sau ceva de genu