| adryianna a întrebat:

Hi! Imi dati si mie niste titluri de cati cu vampiri bune ge, Jurnalele Vampirilor, Vampirii din Morganville... stiti care sa amestece dragostea cu ..vampirii. Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ai încercat "Academia Vampirilor" de Richelle Mead?
Numai bine!

4 răspunsuri:
| beautifulpeople a răspuns:

Daca ai citit Jurnalele vampirilor atunci citeste si Jurnalele lui Stefan

| AnastasiaAlexandra a răspuns:

Vampirii Sudului, Twilight, Academia VAmpirilor, Altfel de ingeri, Cercul secret, Sabia Magica, Instrumente Mortale, Dispozitive infernale, Cartile Sangelui, LAsa-ma sa intru, CAsa noptii, Crescendo, Cartile sangelui.

| adryianna explică (pentru AnastasiaAlexandra):

Multumesc, acum o sa am ce sa citesc vacanta asta!

| Inglewood a răspuns:

True Blood