| 12maya a întrebat:

Ideile principale la legendele olimpului- volumul 2 (eroii)…cine ma poate ajuta va rog!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana si citeste Legendele Olimpului, ca-s povesti superbe, care merita citite.

Din pacate aici NU te poate ajuta nimeni, fiindca pe acest site temele scolare sunt interzise!

| adryang78 a răspuns:

Nu poți scoate ideile principale, fiindcă nu este un singur roman sau povestire. Sunt mai multe povestiri, bazate pe mitologia greacă, și fiecare este despre un anumit erou. Citește-le, s-ar putea să-ți placă. happy