| anonim453235709 a întrebat:

Imi poate recimanda si mie cineva cateva carti gen totul se termina cu noi-coleen hoover,toate acele locuri minunate-jennifer niven, girl in pieces.Genul de cartii trist dar interesant care sa ma lase cu un semn de i trebare la fibal.Multumesc

7 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Dacă citești așa cum scrii, vei fi lăsat mereu cu un semn de întrebare. Indiferent de cartea citită. Deci, citește și tu contoarul de energie electrică.

| ReddY25 a răspuns (pentru IceRope):

Rekthappy

| IceRope a răspuns (pentru ReddY25):

big grin

| ReddY25 a răspuns:

Mai ia lectii de romana bro

| anonim453235709 explică (pentru IceRope):

Dragul meu dacă nu ma poți ajuta zic sa ți vezi de treaba ta

| anonim453235709 explică:

Îmi poate recomanda și mie cineva cărți de genul totul se termina cu noi -coleen hoover, toate acele locuri minunate-Jennyfer nivel, girul in pieces.Genul de cărți trist, dar interesant care sa ma lase cu un semn de întrebare ****

| Bombonica24 a răspuns:

Recomand cărțile scrise de Dinah Jefferies, Kristin Hannah, Jojo Moyes.