| nujcatoatesuntluate a întrebat:

Păreri despre „Totul se termina cu noi" de Colleen Hoover?

Răspuns Câştigător
| Strwberrs a răspuns:

E foarte tare! Imi place mult. Am o parere bunahappy

3 răspunsuri:
| 3824060673 a răspuns:

Totul s'a terminat pentru Ro când femeile s'au întors împotriva bărbatului lor pentru a obține independența și când s'a permis desfrâul sub protecția falsă de al combate. Când intimitatea îți este violată puterea paternă dispare și fără putere paternă copilul nu va crește sub ocrotirea puterii reale, dacă e fetiță își va căuta "prima iubire" în toți care calcă pragul mamei, iar dacă este băiat își va căuta "primul prieten" în aceeași "bărbați" ai mamei, în timp ce singurul în măsură să rezolve problema și să le hrănească adevăratele valori ale următorilor participanți la evoluția, menținerea și eliminarea adevăratei probleme contra fericirii reale, se uită cum nefericiții copii abia așteaptă să crească să se răzbune pe cineva, timp în care mamele devin foarte mirate de tristețea care a'ncepătut să le bântuie milimetric și fără să existe posibilitatea de a mai fi vreun remediu. Dezbinarea și desfrâul nu îți oferă nicio șansă la fericirea curată, adică cea firească. Cât despre cărți...degeaba citim dacă nu suntem citiți

| nujcatoatesuntluate explică (pentru 3824060673):

Multumesc de răspuns, dar nu are absolut nicio legătura cu ce am întrebat laughing

| 3824060673 a răspuns (pentru nujcatoatesuntluate):

Nu poți să vezi legătura. Nu poți tu, doar 10% la nivel global o pot vedea?