| horiastefan0105 a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva exemple de carti in lb. engleza care ar putea fi interesante? Sunt clasa a 8 a si imi place comedia. Ofer funda!

1 răspuns:
| ursuroz2 a răspuns:

Poate iti place seria Percy Jackson and the Olympians de Rick Riordan. Cartile se gasesc de descarcat pdf in engleza si sunt in numar de 5. Seria este despre un baiat care descopera ca e fiul zeului marii- Poseidon. Cartile sunt pline de mister, glume si actiune. Incearc-o, poate iti place. Fundita?