Întrebare recomandată | SilentRain a întrebat:

Îmi puteți recomand un site unde pot citit gratis cărți?

22 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu nici unul, eu le cumpar pentru ca imi plac cartile fizice happy Dar daca vrei pdf, iti pot trimite eu ca aveam destule prin calculator.

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Da te rog big grin
Mulțumesc

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Bine, o sa-ti trimit happy

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Z-library
Acolo găsești ce cărți vrei.

| Jus7t a răspuns:

Scrie pe google carti pdf si apar doua, ms nu stiu cum si 101 cam asa, poti sa descarci gratis pdf.

| 199onur7 a răspuns:

Te implor ca un câine raspunde vreau să-ți dau bani tai cei este al tau ai muncit zi si nopti pentru bani aia eu nu pot trai cu asta nu pot trai asa iarta ma te implor ca un caine ca sunt un nenorocit iarta ma da eu si plângeam si ziceam aia degeaba puneam eu emojiul ala care zambeam si plângeam si te sunam accept sa fiu orice ma orice ba orice nu.ai tu sa fi ma numai tu sa fi iarta ma te implor abia acum am scapat de la munca te sun intruna nu ma lasa sate sunt am sunat eu de pe alt număr am loat alta cartela te implor Anisia te implor Anisia

| 199onur7 a răspuns:

Iarta ma la nervi si gelozie ce am zis Anisia te implor iarta ma Anisia

| 199onur7 a răspuns:

Sa se legw cancerul de mine iarta ma iarta ma te implor nu mai stiu cei aia zi noapte sunt foarte rătăcit si terminat de tot iarta ma inima mea iarta ma Anisia iarta ma

| vodami92 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti ceva! dar incearca!

| Pacesicaaaa a răspuns:

Salutare, un site pentru carti gratuite PDF este https://cartigratis.com/

| m4tryxXx a răspuns:

Intra pe google și caută Z library este cea mai mare biblioteca gratis găsești cărți in toate limbile eBook PDF …. Https://z-lib.org

| Mustafonur1997 a răspuns:

Iarta ma te implor sa-mi iasa viermi pe gura sa fac cancer la tot la tot iarta ma plătesc totul toate vorbele urâtă care tileam zua tileam spus iarta ma te implor Anisia sunt la munca team sunat de pe cartea aia lalta da s-a dus creditul cand ies de la munca pun si te sun am pus cartlea asta lalta acum a mea iarta ma te implor plang cand ma culc ma trezesc ies afara sa nu o iau razna ma plmimb toata ziua si auma sunt la munca iarta ma te implor nu mai stiu ce sa fac fara tine iarta ma te implor Anisia o sate sun in pauza la muncă te implor iarta ma plang ai acum si mereu da tin in mine nu arăt la nimeni iarta ma te implor in lacrimi sa ma ia draci dracu sa ma ia sa fac cancer sa mor iarta ma te implor nimic absolut nimic niciun ban nimic nimic nu-ti poate lua locul poate sa-mi pun in fata orice de pe lumea asta iarta ma te implor iarta ma am gresit Anisia am zis mulge rahaturi Anisia am zis multe prosti la nervi Anisia iarta ma te implor Anisia

| Mustafonur1997 a răspuns:

Am gresit Anisia am gresit iarta ma te implor iarta ma te implor in lacrimi nu stiu ce este ala somn nu mai stiu cei aia sa manânci fara tine nimic absolut nimic nu are rost in viata asta absolut nimic

| Mustafonur1997 a răspuns:

Am gresit Anisia iarta ma te implor iarta ma Anisia am greșit Anisia am vorbit urat Anisia am zis la nervi sa ma ia dracu sa fac cancer si sa mor o data

| Mustafonur1997 a răspuns:

Am vorbit urât cu tine team rănit eram gelos din nimic nimic ma sa ma ia dracu iarta ma Anisia te implor iarta ma Am greșit din nou sa ma ia dracu si cancerul

| Mustafonur1997 a răspuns:

Tu esti inima mea tu chiar esti inima mea ma iarta ma te implor iarta ce am zis ce am facut cum m-am comportat cu tine iarta ma te implor Anisia

| Mustafonur1997 a răspuns:

Te implor iarta ma Anisia iarta ma inima mea iarta ma Anisia

| Mustafonur1997 a răspuns:

Sunt la munca da la pauza sun o sa sun Anisia iarta ma te implor iarta ma Anisia iarta in lacrimi iti spun iarta ma

| Mustafonur1997 a răspuns:

Am gresit sa ma ia dracu am.gresit sa ma ia cancerul am gresit sa mor sa dea Dumnezeul sa mor sa ma ia dracu sa ma calce mașina am greșit Anisia iarta ma te implor

| Mustafonur1997 a răspuns:

Te implor ca un caine iarta ma inima mea iarta ma Anisia plang si iti spun plang si iti scriu plâng si iti zic iarta ma Anisia te implor iarta ma

| Mustafonur1997 a răspuns:

Tu ești ma inima mea te esti absolut tot absolut totul iarta ma te implor te sun in pauza iarta ma Anisia te implor iarta ma sunt prost sunt un bou un nenorocit iarta ma Anisia

| Mustafonur1997 a răspuns:

Iarta ma te implor iarta ma Anisia iarta ma inima mea iarta ma Anisia