| Khero a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti de psihologie? Este un hobby, deci ceva mai soft daca se poate.

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Popescu_Eugen_1964 a spus bine –aruncă o privire la secțiunea dedicată psihologiei la bibliotecă. O carte care te-ar putea interesa este "Psihologia persuasiunii - totul despre influențare", de Robert B. Cialdini.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La biblioteci daca ai ceva bune pe aproape sunt la raftul dedicat carti f bune. Iti alegi ce te intereseaza. Am intrat si eu in librarii initial dar preturile nu prea te lasa sa te apropii.