| XantoS a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti despre cultura Hip-Hop in Romania? Ma intereseaza mai mult aspectul social al culturii Hip-Hop in Romania. Este pentru o lucrare de licenta. Am gasit o groaza de carti despre Hip-Hop-ul in America...dar legat de cultura noastra nu! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu unul nu stiu, mi se pare logic caci din SUA a pornit treaba, in Romania poti doar gasi chestii pe Youtube cum cine au inceput primii dar nu stiu sa se fi scris carti.

1 răspuns:
| XantoS explică (pentru Simpatic):

Acest lucrul l-am gandit si eu, lucrarea fiind o nisa...mersi oricum!