| Andrei456 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot citi online opera "Florin scrie un roman" de Mircea Cartarescu? Nu vreau sa ma trezesc ca imi trimiteti povestiri sau rezumate, astea le voi face singur.

2 răspunsuri:
| xCristianx a răspuns:

O poti Downloada de aici: http://www.filehost.ro/......rescu_doc/

| Andrei456 explică (pentru xCristianx):

Cum spuneam, e o povestire, am vazut chestia asta de 10 ori la raspunsuri pe TPU, cand dai un raspuns trebuie sa il verifici pe tot nu sa il dai la nimereala!