| anonim_4396 a întrebat:

L-a citit cineva le dr. Daniel Amen? Mai ales cartea Puterea creierului? V-a ajutat cu rezultatele ce le promite cartea?

1 răspuns:
| cartedecitit a răspuns:

Interesant: https://globalioc.com/......r-Life.pdf
daca gaseam toata cartea free as fi trimis o nu mai da banii pe carti, mi intai citeste ce gasesti free primele pagini, te uiti putin pe Youtube si apoi sari pe carti, daca nu ai primit suficienthappy, fa in aceasta oridine, pentru a nu pierde bani pe mai multe carti, daca ai content si pe Youtubehappy, doar cauta numele sau, si o sa gasesti o multime de videoclipurihappy.