anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cartea "Puterea creierului" de Dr. Daniel Amen ma va ajuta intr-adevar sa fiu un războinic adevarat al sanatatii creierului cum propune autorul? Adică sa ma lupt eficient si cu rezultate pentru sanatatea creierului meu? Ma motivează aceasta carte? Imi va da câțiva stropi de motivatie? Am nevoie de motivație de la o carte despre sanatate, nutritie, creier decât sa ma învețe minuțios foarte multe lucruri.Doctorul asta știe sa îți trezeasca motivația pentru luptat, trait, mancat, sanatos si facut sport cu aceasta carte? Sau e doar marketing? E un psihiatru celebru in America care se bazează mult pe nutritie din câte am auzit.Cine a citit cartea și stie răspunsurile la întrebările mele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum ai început cu creierul gata cu "Dumnezeul" și Puterea icoanelor?