| anonim_4396 a întrebat:

Liceul meu are profil tehnologic.La bac ce tip de eseu se da :tema si viziunea despre lume; particularitati de constructie a personajului principal; relatia dintre doua personaje si apartenenta la specie.
Se dau toate 4 dau doar 3 din ele?

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

La tehnologic e la fel ca la real si se dau toate, mai putin apartenenta la specie care nu se da nicaieri

| Denisa09Ax a răspuns (pentru anamariarot):

Multumesc!

| anamariarot a răspuns (pentru Denisa09Ax):

Cu placere! Te sfatuiesc ca pentru relatia dintre personaje sa nu faci un eseu propriu-zis, ci sa vii cu o completare de jumatate de pagina-o pagina la caracterizarea personajului