| Ruxandra00 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi comentarii bune la bac la romana care sa contina toate cele 3 cerinte si anume : tema si viziunea despre lume,caracterizarea personajului, relatia dintre cele doua personaje...? Dar sa fie toate intr-un comentariu pentru a putea retine mai usor...

2 răspunsuri:
| Sandru_Raluca_1994 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi cartea "Eseul". Costa in jur de 30 de lei.Eu atat am dat pe ea anul trecut.

| kitkat23 a răspuns:

Http://comentarii-bac.ucoz.ro/index/comentarii/0-6
este singurul site pe care l-am gasit. si eu am nevoie. nu stiu daca te ajuta cu ceva. dar incearca. poti lua exemplu din povestirile de acolo