| anonim_4396 a întrebat:

Mai folosește cineva eBook Reader? E prea învechita ideea pentru un cadou? Dacă are cineva sau îmi recomanda cineva câteva modele la prețuri accesibile.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De banii aia mai bine ii dai o tableta, poate face mai mult decat sa citeasca ebooks.

| Paula2018 a răspuns (pentru anonim_4396):

Are tableta dar nu o folosește.

| mihai69 a răspuns:

Eu folosesc și îl prefer altor dispozitive de citit (laptop, tabletă, telefon).
Evident, vorbesc despre cele cu afișaj e-ink. Pentru un cititor pasionat, mi se pare o idee de cadou foarte OK.
Ceva oferte, mai jos:
http://www.evomag.ro/......51110.html
http://www.evomag.ro/......05654.html

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca respectivul e bookaholic, e cel mai frumos cadou. Incap pe el zeci de mii de carti, bateria tine de uiti cand ai incarcat-o ultima data, e usor si comod de carat in buzunar si poti citi oriunde si oricand, fara sa ai nevoie de internet.
Al meu e PocketBook si sunt absolut incantata de el.