| HeadUpAndSmile a întrebat:

Dacă am instalat ebook reader pentru Android, mai am nevoie de conexiune la internet să-l accesez?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Depinde, ai cartile in telefon? Daca da, nu ai nevoie.

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Orice aplicatie instalata pentru Android nu mai are nevoie de conexiunea la internet atat timp cat instalarea s-a facut cum trebuie. O zi buna.

| CristiB93 a răspuns:

Hei mi-ai furat poza de avatar, laughing, daca te rog, o schimbi? puppy dog eyes

| Alexandrutza_5396 a răspuns:

Ca sa pornesti aplicatia nu-ti trebuie dar daca nu ai deja cartile download-ate iti trebuie internet ca sa le descarci

| vlad7frati a răspuns:

Îți descarci în telefon cărțile de care ai nevoie, apoi nu-ți mai trebuie conexiune! Funda?