| Lulluka a întrebat:

Maxim cate carti de aprox 300 pag puteti citi intr-oi zi?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu citesc la normă ci la aprofundare!
Pa, pa.

| Beccaaa a răspuns:

Doua, daca stau si citesc toata ziua.

| Iunona a răspuns:

Doua in timpul zilei si una seara. Daca e urgent! Daca nu... zilnic una sa le pot aprofunda.

| corolav a răspuns:

E puțin probabil că cineva poate citi 900 de pagini de carte pe zi.
Și apoi, depinde de formatul cărții, de fontul caracterului folosit, de cît este de ușor sau dificil de citit un autor.

| Mădălyna4Y0u a răspuns:

Pai...Nu ar trebui sa pui aceasta intrebarebig grin Adica... Daca ti-ar pune-o cineva tie, ai sti sa raspunzi? Raspunsul este "nu"big grin si sunt sigura.
Deoarece depinde. dupa timpul acordat iar 300 de pagini sunt cam multwinking pentru o singura persoana intr-o singura zi
Un persoana normala..ar citi 50 de pagini maxim.big grin pe zi
Eu asa spunwinking daca puteti citi mai mult e bine.Dar nu va consumati tot timpul pe citit. Nu zic ca nu e bine.din contra.e foarte bine... Dar nici prea excesiv incat sa inebunitilaughing
Succes