| Samariteanul a întrebat:

Merita sa cumpar "Mizerabili" (eu am gasit 3 volume, spre ca nu sunt mai multe) pentru 25 de lei (toate 3 sunt incluse in pretul asta si sunt pe stilul vechi, nu sunt noi)? Le-am gasit la un anticariat.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Da!
Dacă sunt în stare bună prețul e OK.

| Raven a răspuns:

Ce înțelegi prin stilul vechi? Format mic, ed Minerva, colecția bpt (biblioteca pentru toți)? Dacă sunt ca în imagine, după cum vezi trebuie să fie 5, nu 3
https://www.okazii.ro/hugo-mizerabilii-5-vol-b-p-t-a57270338