| PetreRaul a întrebat:

Mi s-a dat la scoala sa citesc Cavalerii mesei rotunde si nu am putut gasi cartea. Am intrebat rude, prieteni, tot. Am fost si ieri la bibilioteca si era inchisa. Stie cineva un site unde pot sa citesc cartea in intregime sau sa o downloadez? Nu vreau rezumat

Răspuns Câştigător
| Lauracrist a răspuns:

Cauta cartea pe www.librarie.net. Acolo sunt tot felul de carti. Sau descarca aplicatia Scribd de pe smartphone sau tableta (dar ai griga sa nu-ti faci cont pentru ca altfel platesti). Sper ca te-am ajutat :-)

| PetreRaul explică (pentru Lauracrist):

Pai pe site-ul ala vad ca trebuie sa cumpar cartea...si vad ca oricum nu o gasesc acolo sad. Dar o sa incerc pe telefon poate merge. Mersi oricum. Paste fericit!

| PetreRaul explică (pentru Lauracrist):

Am gasit big grin. Chiar m-ai salvat! Mersi mult!

3 răspunsuri:
| Lauracrist a răspuns:

N-ai pentru ce :*