| Anonima55512347 a întrebat:

Nume potrivite pentru o carte scrisă pe wattpad?

Cartea este despre doi adolescenti, care incep liceul, devin cei mai buni prieteni, iar intr-un final decid sa isi faca o relatie de iubire, etc...

Răspuns Câştigător
| Anuket a răspuns:

Doar noi doi, De două ori mai îndrăgostit decât ieri. Îți vine ție o idee în timp. Titlul oricum se scrie la sfârșit.

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Cel mai bun prieten.
Lasă aici trimitere la carte că așa nu se poate da cel mai bun titlul dacă nu se știe conținutul.

| Anonima55512347 explică (pentru Anuket):

Acesta este link-ul, mai trebuie sa lucrez la carte mult. Numele, e acela care e acolo, dar nu mai se potriveste cu ceea ce vreau eu, si de aceea vreau sa il schimb. Vreau sa gasesc un alt nume, potrivit.

| Anuket a răspuns (pentru Anonima55512347):

Doar noi doi, De două ori mai îndrăgostit decât ieri. Îți vine ție o idee în timp. Titlul oricum se scrie la sfârșit.