| anonim_4396 a întrebat:

O regiune francofona tradusa in franceza sau transporturi publice tradusa in franceza cum ma puteti ajuta sau cum sa caut pe net imi trebuie luni

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pana la asta mai ai de lucrat la limba romana.Nici o virgula, nici un punct.Banda rulanta.Fiind o tema nu iti dau ce ai dori.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Scuze am scris repede daca nu ajuti un om atunci cind are nevoie si mai perzi si timpul tau pretios pe observati mai tirziu nu mai are rost pe viitor am sa tin cont de ce mi-ai zis dar raspunsul tau mai mult m-a facut sa cred ca mai repede ii spui unui om ca a facut rau decit sa il ajuti iti multumesc o zi buna iti doresc.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca nu te-am ajutat, am fost singurul care ti-am raspuns.Si nu am raportat intrebarea ta ca tema.Pentru ca aici nu se fac teme.Comform regulamentului TPU.O seara buna sa ai.