| MariusCristianCMC a întrebat:

Parere despre aceasta carte
https://www.emag.ro/......DRCZY0BBM/

Răspuns Câştigător
| darkcynical232 a răspuns:

De ce nu? Pare ok.
1.Are un pret bun. Chiar ok avand in vedere ca are si cd. Cand inveti, inveti regulile si exemplele din carte. Legea o s-o memorezi mai usor si logic daca faci chestionare.
2. Cartile de legislatie rutiera se cam aseamana intre ele. Nu au cum sa fie diferente "mari", poate doar o alta coperta.
3. Iti recomand sa faci multe chestionare online. App dprciv de pe telefon (magazin play- steagul european cu RO in mijloc) e una din cele mai bune app daca nu e cea mai buna.