| georgianastefi a întrebat:

Puteti sa imi spuneti nume de carti, de autori sau de edituri la care as putea cauta carti?

Răspuns Câştigător
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Uite de aici poti cumpara ce carti vrei de la mai multe edituri bune. http://bit.ly/1FH2Ewu pe siteul asta transportul este gratuit fata de elefant. Plus ca asta e siteul numarul 1 in vanzari din Romania :D incredere maxima. Are the hobbit si stapanul inelelelor la reducere de 50%

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cauta pe elefant.ro. Eu de-acolo imi cumpar cartile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charlaine Harris, a scris o colectie intreaga de cârti cu vampiri, "Vampirii sudului" Prima este "Morti pana la apus" sa o citesti, e foarte interesanta, apoi"Moarte la Dallas", sunt multe, dar interesante. Sper sa-ti placa.

| TeeaCup a răspuns:

?
Reformuleaza.

| georgianastefi explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, le voi incerca pe toate.