| Booklover a întrebat:

Sall happy ce carte imi recomandati pentru o persoana care se enerveaza din orice?

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Trilogia millenium -carte si film
nu o sa ai timp sa t e enervezi

| YoYoYoEu a răspuns:

frate intrebarea ta nu are nici o coorenta daca te-ai enerva din orice nu ai mai citi...straight face eu zic sa critesti o comedia asa poate uiti ca esti suparat si te cuprinde cartea sau una de aventurabig grin

| Booklover explică (pentru YoYoYoEu):

Mda...ideea este ca nu e pentru mine carteawinking eu vreau sa ofer cartea unei persoane care sta cam prost cu nervii si am vrut sa o ajut pentru ca pe mine nu ma asculta si m-am gandit ca o carte psihologica nu i-ar strica happy

| YoYoYoEu a răspuns:

Poti sa-i oferi o carte, pe care sa scrie cum sa scapi de nervirolling on the floor acum serios poti incerca.