| VagabontulMilionar a întrebat:

Salll TPU, as vrea sa stiu de ce carti am nev la liceul economic la profilul contabilitate?

2 răspunsuri:
| AnonimaB100160 a răspuns:

Eu am carti de la Editura Cd Press ( sunt clasa a 10a ). Sunt forte bune pentru ca sunt ceva gen 3 in 1, cuprinde toate lectiile modulelor. Te poti uita pe site http://www.librarie.net/editura/CD+Press/nia=86/niaadgr=unDUUT? gclid=CMm7h5fW28ACFVNutAodlgkArw

| ThinkPositive a răspuns:

Îţi vor spune profesorii, în funcţie de preferinţele dânşilor. happy