| HartonAlice a întrebat:

Eu sunt la Liceul Economic Administrativ și aș vrea să mă transfer la alt liceu pe filologie
(sa mentionez ca profilul meu se bazează pe contabilitate) vreau sa stiu daca ma pot transfera din modulul doi sau trebuie sa astept pana la vacanta de vară și dacă mă pot transfera din modulul 2 care sunt pasii pe care trebuie sa ii fac? Trebuie sa dau un examen?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fă cerere INAINTE de vacanță și dacă te transferi, o să dai un (pseudo)examen la latină

| HartonAlice explică (pentru sierra1):

Mulțumesc,m-am transferat la finalul anului până la urmă.

1 răspuns: