| d3vi1l a întrebat:

Salut, a cumparat cineva cartea lui Iosefini "Misterele magiei"?
Ceva pareri despre carte? Explica bine? Sun trucuri misto sau sunt din acelea de gradinita... Eu vreau ceva serios, complex. Merita sa o cumperi/? Lasati si voi aici impresiile voastre despre carte si cea mai buna are fundabig grin
Multumesc!

1 răspuns:
| Elenuca3567 a răspuns:

Eu personal nu am citit-o, dar iti sugerez sa citesti recenzii, uite aici un exemplu
http://www.bookiseala.ro/leonard-iozefini-misterele-magiei/70296.html

asta pentru a-ti face o parere. :)