| dannyjoker7 a întrebat:

A cumparat cineva cartea lui Leonard Iosefini,, Misterele magiei"? Daca da vreau sa stiu si eu pretul si de unde ati luato, si daca trucurile funcrioneaza. Multumesc!

3 răspunsuri:
| LukaRaw a răspuns:

Http://www.info-delta.ro/nicu/misterele-magiei-cu-leonard-iozefini/ uite, mai jos ai si link de cumparat :). Mult SUCCES!
funditaaa;;); x?

| alexmzr a răspuns:

O cumperi dupa coridorul circului GLOBUS din Bucuresti.Am impresia ca il gasesti acolo Sambata

| Edy3moca a răspuns:

Costa 28,99 LEI + DVD si se cumpara de la librarie sau de pe librarie.net