| Alex_3707 a întrebat:

Ce Ziceti merita sa imi cumpar cartea "Misterele Magiei" de Leonard Iosefini?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Da, eu consider că este o opţiune potrivită.
Cartea e destul de interesantă şi frumoasă, doar să ai timp să o citeşti toată, altfel nu are valoare.
Gândeşte-te că orice lectură e bine-voită, cititul nu dăunează.
Aşadar, să ai spor!
Pa-pa.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar dacă ești pasionat de magie. E foarte posibil ca în conținutul cărții să găsești doar lucruri copilărești, eu nu voi crede niciodată ca un magician adevărat să-si deconspire secretele meseriei. Cu siguranță, s-a limitat doar la "trucuri" minore.

| nicoalusoby a răspuns:

Orice care merita sa fie cumparata si citita

| kdenisa a răspuns:

Da, este foarte interesanta.

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Merita cu siguranta!