| zabzi a întrebat:

Am pierdut o carte de la biblioteca si trebuie sa cumpar alta la fel in loc sau sa dau 200 lei. As cumpara cartea, dar nu o gasesc. Se numeste „Roșu de Rubin". Știe cineva unde o pot găsi, sau o are cineva de vânzare? Sau o cunoștință o are? Vă rog ajutați/mă!

3 răspunsuri:
| zabzi explică (pentru SoranaCs):

Măi, e indisponibil. am incercat deja la litera. Și pe elefant...

| YoannahKlaudia a răspuns:

Te poti duce la o librarie si daca nu o au in stoc pot sa o aduca in cateva zile daca faci comanda, stiu ca asta se practica la Carturesti. Daca nu, poti incerca la anticariate. Succes