| mihai5 a întrebat:

Salut, ce carti de dragoste recomandati, citite de voi?(va rog sa nu dati copy-paste de pe google daca nu le-ati citit). Multumesc

Răspuns Câştigător
| stranger2 a răspuns:

Suflete pereche - Cecelia Ahern
Destine la limita - Katie McGarry
Fericirea mea începe azi, Fericirea mea ești tu - Jamie McGuire (o carte este scrisa din punctul de vedere a baiatul, iar cealalta din puctul de vedere a fetei)
Cam atat am citit de dragoste si mi-au placut toate la innebunie!

1 răspuns:
| Damonana a răspuns:

After-Anna Tood
Iubire periculoasa(Dangerous love)-Georgiana Sandu
Ambele sunt publicate in format tiparit dar le poti gasi si pe wattpad... sper ca te.am ajutat :*