| Soldatul a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati si mie niste seriale reusite la care chiar merita sa ma uit, si nu as vrea sa dati copy+paste de pe google. Vreau pareri personale!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Daca vrei drama mai serioasa:

Mad Men
Suits
Luther

Daca vrei drama mai 'usoara':

Grey's Anatomy
House
Hustle
Glee(nu stiu de ce multi zic ca este o comedie...doar ptc. are momente amuzante nu o baga in aceeasi categorie cu HIMYM)
Private Practice etc

Daca vrei si putina actiune si/sau sci fi:

Defiance
Warehouse 13
Rizzoli & Isles
Vampire Diaries
True Blood
Once Upon A Time
Teen Wolf

Sau poate iti plac comediile:

Orange Is The New Black
How I Met Your Mother
Modern Family
2 Broke Girls
New Girl
Happy Endings
Veep
Community
Arrested Development
Cougar Town
The Middle etc.

Ma uit la o tona de seriale, dar am uitat cam jumatate din elelaughing))

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dr house
prison break
friends
e.r

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
The O.C.
Gossip Girl
The Carrie Diaries
Skins
Hellcats
Lost
The Walking Dead
Arrow
Banshee
Black Orphan
Game Of Thrones
Continuum

| Crissu3005 a răspuns:

Eu iti recomand:
Flashpoint
Grimm
Blue Bloods
Criminal Minds
Supernatural
Haniball
Game of thrones
Prison break
NCIS:LA
Hart of dixie
Chicago fire
Scandal

| Rape a răspuns:

-The Vampire Diaries (il gasesti ro sub pe net, multi il prescurteaza TVD)
-Pretty Little Liars (il gasesti ro sub pe net, prescurtare: PLL)
-Harry Potter (stiu, nu e serial, e o serie de filme, dar daca nu le-ai vazut, iti spun ca merita)
-Teen Wolf (un serial foarte bun pe care il gasesti ro sub)
-True Blood
-Beverly Hills, 90210 ( thinking pe acesta nu l-am vazut complet, dar il poti incerca, il gasesti ro sub pe net)
Mda...cam atat mi-am adus aminte thinking happy Sper ca te-am ajutat.

| deeah2elen a răspuns:

Lost
Anatomia lui Grey
Prinson Break

| DanielW a răspuns:

Pai depinde ce gen iti place.

Momentan, favoritele mele sunt Breaking Bad si Dexter, dar amandoua sunt in ultimul sezon, deci nu se pun.

Mad Men - e un serial genial iar Don Draper e unul din cele mai tari personaje de televiziune din toate timpurile.

| grasuN a răspuns:

Suits

| NNella a răspuns:

Hannibal e un serial bun( mie una imi place cum e filmat, povestea etc big grin ), Dexter, Prison Break, True Blood, Breaking Bad, House.

| mdsimina a răspuns:

Eu îți recomand House.

| Diabolick123 a răspuns:

Vampire diaries