| dannydarkangel a întrebat:

Pentru cei care au citit carti scrise de John Saul, ce imi recomandati?
Eu am citit deja Umbra si Protctorul si mi s-au parut suuperbe.

PS: Nu vreau sa dati copy - paste de pe google, ci parerea cuiva care chiar a citit acea carte...

3 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Mie sincer mi-au placut mai multe, dar printre primele 3 sunt astea : Casa de rascruce de vanturi, Roiul si Vocile. ^^

| Passion_1840 a răspuns:

Chinuieste.i pe copii sau Pedeapsa pacatosilor. big grin

| BlackAngel17 a răspuns:

Mie mi-au placut foarte mult Cosmarul si Mana dreapta a diavoluluibig grin...Te tin in suspans. Si eu eram foarte nerabdatoare sa citesc mai departehee hee...sunt foarte interesante si ti le recomandhappy