| xhellhound a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile The Vampire Diaries? Am inteles ca ultimele scrise de "autorul fantoma" au fost ceva mai slabe. Primele sunt bune? De asemenea am auzit si ca ar fi mai pentru. copii mici fata de serial.
Ce parere aveti merita sa faci o colectie din ele?

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Eu am inceput cu jurnalele lui Stefan... Am citit 4 din 6 si sincer cand iei cartea in mana nu te lasi de ea! Adevarul e ca nu e cine stie ce de groaza (daca stam sa ne gandim nici serialul nu e exegerat) oricum eu ti le recomand. Pe mine ma relaxeaza cand le citesc si o sa-mi cumpar toate cartile.
Le gasesti aici pe toate:
http://fordamonsalvatorelovers.wordpress.com/2013/11/05/8342/

1 răspuns:
| Mely616 a răspuns:

Da,eu zic ca merita..eu le-am citit p eprimele 5 si inca continui.
Dar poti incerca sa citesti si Academia Vampirilor de Richelee Mead, sunt geniale. :*