| nicofox a întrebat:

Salut, exista in limba romana toata seria de carti assasins s creed scrisa de Oliver Bowden?
Am primele 5 parti ale seriei : Renasterea, Fratia, Cruciada Secreta, Revelatii, Renegatul

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In carte, gasesti numele EDITURII (ultima pagina).
Cauti pe internet editura respectiva - datele de contact si le intrebi.
Ei sunt cel mai in masura sa-ti spuna ce s-a publicat si daca mai urmeaza.
Poate ai norocul sa poti face comanda pentru eventualele urmatoare carti.

1 răspuns:
| MileaValentin a răspuns:

Eu pe site-ul asta caut carti, in general e destul de actualizat:
https://librarescu.ro/......earchQuery