| Doridd a întrebat:

Salut, imi puteti da un site unde pot publica ceva, adica, eu scriu poezii, de dragoste. oricum, si vreau si parerea altora. big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| ursuroz2 a răspuns:

Cel mai bun site pentru asa ceva se numeste Wattpad. Il poti folosi de pe calculator sau de pe telefon. Poti citi carti scrise de alti utilizatori si poti scrie si tu carti sau poezii.
https://www.wattpad.com/signup
Sper ca te-am ajutat. Fundita?

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ai putea sa iti publici aici o poezie si ai sa vezi cati iti vor raspunde si daca are rost sa continui.

| Doridd explică (pentru MskDesign):

Am folosit site-ul de mai sus, am 300 de cititori happy

| EPES a răspuns:

Cleverbot na vorbesti cu un robot