| DuraruMarin a întrebat:

Eu scriu poezii(in special de dragoste) si ma intrebam unde le-as putea publica, pe ce site pentru a atrage cat mai multi oameni cu acestea?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum a spus Death... pe wattpad.
In Romania creatiile adolescentilor in special nu mai sunt prea promovate. Asa ca aceste aplicatii ajuta foarte mult.

| DeathOfDreams a răspuns:

Pe wattpad.com
Poți scrie povești, poezii, romane, orice, iar în timp o să-ți aduni mulți cititori și multe voturi.

| DuraruMarin explică (pentru DeathOfDreams):

In Romana? Din cate observ nu e site Romanesc, si nici nu are vreo categorie de genu'.

| DeathOfDreams a răspuns:

Https://www.wattpad.com/stories/poetry

Trebuie să fi atent cu site-ul, sunt o groază de români pe el și de poezii românești.