| Anonimaams a întrebat:

Salut, imi puteti spune niste carti cu good girl si bad boy?
de exemplu cum este Afterwinking Multumesc, ofer funda;*

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Trilogia scrisa de Simone Elkeles: Chimie perfecta, Legile atractiei, Reactie in lant, poti citi si separat cartile. Chiar iti recomand aceste carti eu le-am citi intr-o saptamana, a fost geniala. happy

Ugly love de Colleen Hoover, de asemenea o carte minunata.

Destine la limita, Indrazneste sa iubesti, Cu el pentru totdeauna - trilogie scrisa de Katie McGarry

Daca vrei sa le citesti ti le pot da in format pdf si, de asemenea iti mai recomant niste carti foarte frumoase care merita citite, dar nu sunt chiar bad boy si good girl, daca te intereseaza lasa-mi mesaj. happy

12 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pisica in cizme!

Bula
| Bula a răspuns:

Cu baieti buni si fete rele nu e bine?

| Anonimaams explică (pentru Bula):

Scuze, dar nuwinking

Bula
| Bula a răspuns (pentru Anonimaams):

Esti tare deceptionata de baieti...
... iar altii de fete.

| Alenaa a răspuns:

Frumoasa si Bestia

| Anonimaams explică (pentru Alenaa):

Scuze, dar nu genul acelawinking... ci cu oameni normaliwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimaams):

Stiu una cu baieti rai si fete rele, te intereseaza?

| Anonimaams explică (pentru anonim_4396):

Umm... nu... Nu te supara, dar de ce mai intrebi? Atata timp cat eu am zis gg si bb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimaams):

Cauti o intruchipare a povestii tale de dragoste?

| Anonimaams explică (pentru anonim_4396):

Nu... mi-a placut foarte mult after si fercirea mea incepe azi, asa ca mai caut carti in genul acesta

| Anonimaams explică (pentru SHINeeTaemin):

Multumesc foarte mult de raspunswinking Si mersi si pentru oferta, dar nu-mi place sa citesc pdf rolling on the floor)

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Anonimaams):

Cu placere. happy