| Fineness a întrebat:

Imi puteti spune niste titluri de carti de mister, detectivi, cercetare? Ofer funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hoti de onoare de Jeffrey Archer
Fiinta raului, Chipul raului, Domnie in iad - o trilogie de William Diehl

2 răspunsuri:
| fuckitimyoung a răspuns:

Am citit ce curand Cadavrul din biblioteca de Agatha Christie si te sfatuiesc sa o citesti! Ramai pur si simplu uimit/uimita happySper sa te pot ajuta.

| mariana00038 a răspuns:

Leagea conspiratiei, ceasurile, cu sange rece, sanctus, misterul crimei fara cadavru, pericol la end house, misterioasa afacere de la styles, accidentul, mostenirea ucigasa... mai multe titluri : http://librarie.carturesti.ro/carte/fictiune-177/crime-mister-180/p5/... sper ca ti-am fost de ajutor:* funda?